Blog

Satılık Köpek Yavrusu ilanları

kopekal.com da yüzlerce satılık köpek yavrusu ilanları bulabilirsiniz. Bir köpeğiniz olmasını istiyorsanız bu konuyu ciddye almanız gerekmekte. Köpek sizin canınızın istediği zamanlarda sevip gezdirebileceğiniz, vak..

Devamı
Pomeranian Boo Fiyatları Hakkında

Pomeranian...


Pomeranyan...


Pomeryan...


Boo...


Pomeryanlı...


Pomeranyalı :)


Kimsenin ismi konusunda hem fikir olamadığı bir köpek ırkı.


Doğru yazılımı Pomerani..

Devamı
Çocuklarınız İçin Köpek Satın Alın

Minyatür Pinscher, küçük, kompakt, adaleli ancak zarif bir köpektir. Sırt çizgisi ya düz ya da arkaya doğru hafif eğimlidir. Ön bacaklar yere dik basar ve birbirine paraleldir. Patiler küçük ve kedivaridir. Çeneler güçlü ve bedenin kalanı ile orantılıdır. D..

Devamı
Sahibinden Satılık Köpekler

Welsh Terrier küçük bir Airedale Terrier'e benzer. Telsi kürküyle kompakt ve Welsh Terrier sert görünüşlüdür. Belirgin kaşları, bıyığı ve sakalıyla kafası uzun, düz ve karedir. Burun kısmı kare bir bitişle sonlanır. Ağız yapısı Tilki (Fox) Terrierleri gibi ..

Devamı
Güvenilir Köpek Satışları

Pointer cinsi köpek çocuklara karşı sabırlı, duygulu, zeki, temiz, gayretli ve coşkulu bir avcıdır. Evde sakin ve akıllı olup her duruma uyum sağlayabilir. şüpheli bir ses duyduğunda havlar, fakat bekçi köpeği değildir. Bu köpekleri kuruluşumuz satıp,sahipl..

Devamı
Köpeklerimizi En İyi Şartlarda Satıyoruz

Alman Çoban Köpekleri Türkçe de bazen kurt köpeği olarak da anılırlar. Büyük, atletik ve güçlü olduğu kadar zeki olması, doğru yetiştirildiğinde bu köpeği mükemmel bir aile veya koruma, yahut iş köpeğine dönüştürür. Alman kurtları ikiye ayrılır; iş köpekler..

Devamı
En Sadık Dostunuz için En Doğru Adres

American Cocker Spaniel orta-uzun, ipeksi, bol tüylere sahip güzel uzun kulakları olan bir ırktır. Baş sanki bir heykeltıraşın elinden çıkmış gibi keskin hatlarla bellidir. Ağız ve çene yapısı derin, biraz uzuncadır. Üst dudaklar aş..

Devamı
Köpeklerin Karşılaştığı Zorluklar

Köpekler kişilerin en güzel ve eğlenceli vakit geçirdikleri hayvanların ilk sıralarında yer almaktadır. Oldukça tatlı ve sevimli olan bu dostlarımıza sahip olabilmek için ise pek çok imkân bulunmaktadır. Firmamız kişilerin istedikleri cins, tür ve büyüklükt..

Devamı
Doğru Bilgiler İle Uygun Fiyatlarda Köpek Sahibi Olabilirsiniz

Bilindiği üzere köpekler insanlar ile oldukça samimi ilişkiler kuran hayvan türlerindendir. Köpekler dünyaya gözlerini açar açmaz insanlara karşı sevgi beslerler. İnsanlara karşı beslediği samimi duygularına binaen kendilerini onların yanında güvende hisset..

Devamı
Yavruları Sahiplenelim

    Tüm hayvanların yavruları savunmasız ve bir o kadar da masumdur. Gerçek bir insanın görevi de canlıları özellikle de yavruları korumaktır. Köpekler, insanlar ile en iyi anlaşan hayvanlardır. Bir köpeğin sevgisini ve sadakatini paylaşmak ve buna sahip ol..

Devamı
Labrador Retriever Yavruları

Bilindiği üzere köpekler insanlar ile oldukça samimi ilişkiler kuran hayvan türlerindendir. Köpekler dünyaya gözlerini açar açmaz insanlara karşı sevgi beslerler. İnsanlara karşı beslediği samimi duygularına binaen kendilerini onların yanında güvende hisset..

Devamı
Maltese Terrier Yavruları

Maltese terrier sırtında ipeksi, düz, beyaz kürkü ile küçük ama sağlam yapılı bir köpek cinsidir. Tüyleri kıvırcık ve dalgalı değildir. Uzun düşük kulakları ve kuyruğu sık tüylerle kaplıdır. Gözleri yuvarlak koyu renkli ve göz kenarları da koyu renklidir. S..

Devamı
Satılık Pekingese yavrularının bakımı nasıldır

ÇOCUKLARINIZ İÇİN KÖPEK SATIN ALIN            


Çocuklarınızın ruhsal ve fiziki gelişimi için evde evcil hayvan beslemek çok yararlıdır. Bir köpeğin bakımının çok masraflı olduğunu düşünerek çocukların köpek besleme isteklerini reddeden aileleri..

Devamı
Hangi Tür Köpek Almalıyım

Köpeklerin bireylerle kurdukları dostluk bağı koruyucu olup sahiplenme içgüdüsüyle bireylerin yaşam tarzlarına uygunluk sağlamaktadır. Bu uygunluğun elde edilmesinde gerekli olan en temel öğe köpeğe verilmiş olan eğitim sürecinin doğru şekilde gerçekleştiri..

Devamı
Hayatınıza farklı bir renk katmak istiyor musunuz

Köpek satın alacaksınız, kopekal.com sizlere bir kolaylık sağlayarak direkt sahibinden satılık sibirya kurdu alabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu şekilde alacağınız köpeklerin daha uygun fiyatlara almanız mümkündür.


Bir evde köpek beslemek çocu..

Devamı
Rotweiller Yavruları

Hayvanlara iyi davranmak, onları mümkün mertebe beslemek ve onları zararlardan korumak herkesin insani olarak görevi sayılsa da, kimimiz hayvanlara daha da gönülden bağlıyızdır. Hayvan severlik artık sizden bahsedilirken akla gelen ilk kavram haline gelmiş ..

Devamı
Pomeranian Boo Yavruları

Köpekler hepimizin bildiği üzere sadık dostlar olarak nitelendirilir.  Bu karakterleri nedeniyle dünya genelinde en çok beslenen hayvan türleridir.   Tüm köpeklerin sadık karakterlerinin yanı sıra kendi türüne özel özellikleri bulunmaktadır.  Örneğin; bir S..

Devamı
Fransız Bulldog Yavruları

Evinde küçük ve sadık bir dost arayanlar için Fransız Bulldog’u ideal bir cinstir. Çünkü sahipleriyle yakın duygusal bağ kurarlar. Düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirdiğimiz köpeklerimize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sağlık ve bakım açısından ..

Devamı
Cavalier King Charles Yavruları

Apartman dairelerinde bakmak için en uygun köpek cinlerinden birisi de Cavalier King Charles cinsidir. Küçük boylu, sempatik ve cana yakın bir köpek türüdür. Özellikle evdeki çocuklarla arası çok iyidir. Canı yansa bile kesinlikle zarar vermez. Ancak tüyler..

Devamı
Yorkshire Terrier Yavruları

Çok uzun ipeksi tüyleri sırt çizgisi boyunca ikiye ayrılır ve iki yanına ayrılır. Tüyleri vücudunda ve kuyruğunda çelik mavisi, diğer yerlerinde ten rengidir. Yavrular siyah ve ten rengi doğar. Bu köpek cinsi düz bir kafaya, çıkık bir burun yapısına, siyah ..

Devamı
Golden Retriever Yavruları

İnsanlarla en fazla iletişim kurabilen ve en çok bakılan evcil hayvanlardan birisi Golden Retriever cinsi köpeklerdir. Bu nedenle de en fazla tercih edilen köpeklerin başında gelir. Kıs..

Devamı