Pomeranian Boo Yavruları

  • 2015-05-07 10:28:31
  • 4539 Okunma

Köpekler hepimizin bildiği üzere sadık dostlar olarak nitelendirilir.  Bu karakterleri nedeniyle dünya genelinde en çok beslenen hayvan türleridir.   Tüm köpeklerin sadık karakterlerinin yanı sıra kendi türüne özel özellikleri bulunmaktadır.  Örneğin; bir Sibirya kurdu asi, hiperaktif iken alman kurdu Sibirya kurduna oranla daha sakindir.  Pomeranian boo köpek türleri de birçok köpek arasından çocuklar ile aralarının iyi olmasıyla tanınan köpeklerdir.


Kopekal.com bütün köpek türlerin satışını gerçekleştiren ve piyasa standartlarından çok daha makul fiyatlarda satış işlemlerine fırsat çıkaran bir sitedir. Web sitemizden gerçekleştireceğiniz köpek alımlarında, aldığınız köpeğe ait soy bilgilerini de öğreneceğiniz belgeler verilmektedir.  Pomeranian boo,   boyu kısa ufak bir köpek türüdür. Bu köpekler kendi ırklarına benzer olan köpeklere göre daha zekidirler.  Yukarıda da söylemiş olduğumuz gibi çocuklarla arası çok iyi bir köpek türü olduğundan aile köpeği olarak seçilmektedirler.  Çok çabuk uyum sağlama yeteneği sayesinde sahibine kısa süre içerisinde alışır ve isteyerek ona dostluk eder.  Enerjik bir partner olabilecek Pomeranian boo yavruları iki tane olduklarında evinizde başka bir neşe kaynağına ihtiyaç kalmaz.  


Tüyleri kremsi bir renge sahiptir.   Pomeranian yavruları yüksek zekâları nedeniyle bir köpekte mutlaka olması gereken temel itaat eğitimini çok daha rahat bir şekilde kavrayabilmektedir.  


Temel itaat eğitimi, tuvalet, sahibinin kim olduğunu bilme ve çeşitli komutları algılayabilme gibi eğitim bütününe verilen addır.  Eğer sizlerde evinizde büyük neşe kaynağı olmasını istediğiniz, keyifli vakit geçirebileceğiniz,  yürüyüşe çıkarmak istediğiniz güzel  pomeranian boo yavruları istiyorsanız  web sitemiz aracılığıyla  bu isteğinize cevap bulabilirsiniz. 


Köpeğinizi aldıktan sonra,   zeki bir ırk olduğundan kısa süre içinde size alışacaktır ancak her ne olursa olsun bir köpek eğitimi uzmanı ile temel itaat dersleri hakkında görüşmelisiniz.