En Sadık Dostunuz için En Doğru Adres

  • 2015-11-06 12:29:04
  • 1527 Okunma

American Cocker Spaniel orta-uzun, ipeksi, bol tüylere sahip güzel uzun kulakları olan bir ırktır. Baş sanki bir heykeltıraşın elinden çıkmış gibi keskin hatlarla bellidir. Ağız ve çene yapısı derin, biraz uzuncadır. Üst dudaklar aşağı doğru sarkarak alt çeneyi olduğu gibi kapatır. Dişler güçlü ve görüntüsü hoştur. Siyah renkli olanlarda burun daima siyahtır. Fakat diğer renklerde burun siyah veya kahverengi olabilir. Gözler hep ileriye bakar gibidir ve göz kenarları hafifçe ovaldir. Vücudu kompakt bir yapıda, arka tarafı kısa görünüşlü ve ön tarafa göre biraz daha aşağıya meyillidir. Ön bacaklar uzun ve kemikli görünüşlüdür. Arka bacakların, ön bacaklardan bağımsız, meyilli güzel bir duruşu vardır. Siyah, kızıl, devetüyü, siyah üzerine-bej lekeli, beyaz üzerine-bej/siyah gibi çeşitli beden ve tüy rengine sahiptir. Kuyruk genellikle kesik tercih edilir ve daima hareket halindedir. İyi bir avcılık yeteneği vardır.Sadıktır ve ona iyi davranmak, onları mümkün mertebe beslemek ve onları zararlardan korumak herkesin insani olarak görevi sayılsa da, kimimiz hayvanlara daha da gönülden bağlıyızdır. Hayvan severlik artık sizden bahsedilirken akla gelen ilk kavram haline gelmiş ise, siz de bizlerdensiniz demektir. Hayvanların iyiliğini düşünerek, tamamen sevgi bağı ile kurulmuş bir oluşum olan sitemizde, sadık dostlarınız olacak köpekleri siz değerli müşterilerimize sahiplendiriyoruz. Siz de evcil hayvan tercihinizi pek çokları gibi köpekten yana kullanmak istiyorsanız, internet sitemizi ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Sitemizde pek çok köpek türünü görebileceğiniz gibi ayrıca satılık köpek yavrularını da görebilir, bu şirin yavrulara evinizi açabilirsiniz.
Köpek satın almak günümüzde oldukça zor ve güven gerektiren bir iş haline gelmiştir. Genellikle bir kişi köpek almaya karar verdiğinde önce eşe dosta yani yakın çevreye haber verir ve bu şekilde bir sonuç beklemeye başlar. Oysa istediğiniz her tür köpeği bulabileceğiniz, hayvan haklarını gözeten ve güvenilir bir kurum ile çalışmak herkesin ilk tercihi olmalıdır. Merak ettiğiniz her köpek türü ile ilgili sorularınızı yanıtlayan, yalnızca en bilinen türleri değil, satılık köpek yavrularını dahi bulabileceğiniz sitemiz sizler için en doğru adrestir.
Siz de eğer köpek satın almak ve sadık bir dost edinmek istiyorsanız, internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Konu ile ilgili tüm merak ettikleriniz ile köpek ve köpek türlerine dair bilgi de alabileceğiniz sitemizdeki satılık köpek yavrularını ve erişkin köpekleri gördüğünüzde siz de hayran kalacak ve hepsini almak isteyeceksiniz. Köpekler ve köpek sağlığı konusunda uzman bir hizmet ve gözünüz kapalı güveneceğiniz bir yardımcı istiyorsanız, sizler de bizimle irtibata geçebilir ve evcil hayvanınızı emin ellerden teslim alabilirsiniz.