Köpeklerimizi En İyi Şartlarda Satıyoruz

  • 2015-11-06 13:09:42
  • 1335 Okunma

Alman Çoban Köpekleri Türkçe de bazen kurt köpeği olarak da anılırlar. Büyük, atletik ve güçlü olduğu kadar zeki olması, doğru yetiştirildiğinde bu köpeği mükemmel bir aile veya koruma, yahut iş köpeğine dönüştürür. Alman kurtları ikiye ayrılır; iş köpekleri ve şov köpekleri denilen iki farklı versiyonu vardır. İş köpeği olarak üretilen alman kurtları daha yüksek bir kalçaya ve daha uzun bacaklara sahiptirler. Show için üretilen köpekler ise daha alçak bir kalça, adaleli bir vücuda ve çok gösterişli bir posta sahip olurlar. Alman kurtların da en sık rastlanan hastalık kalça çıkığı(kalça displazisi) olarak bilinen eklem rahatsızlığıdır. Ayrıca alman kurtları çok hassas bir mideye sahip oldukları için özel bir diyet ile veya içeresinde fazla çeşit olmayan, aynı zamanda köpeğin alerjisinin bulunmadığı mamalar ile beslenmelidir. Alman Çoban Köpekleri dünyada en çok tercih edilen ırklar arasındadır. İş köpeği olarak, asker ve polis köpeği olarak kullanılmaktadır.İnsanların en çok vakit geçirdikleri hayvanlar içerisinde yer alan köpekler en iyi dostlarımız içerisindedir. Üzgün olduğumuz zaman tüm sıkıntılarımızı alan ve bizimle eğlenceli vakitler geçiren canlılardır. Firmamız özellikle bu tür köpeklerin satışını yapmakta olan bir firmadır. Firmamızın en büyük hedefi ise satışa çıkmakta olan köpeklerimizin en doğru ve en sağlıklı şekilde benimseyerek sahiplenecekleri yeni sahiplerine ulaşımını sağlamaktır. Firmamız satılık köpeklerimizin en sağlıklı şekilde yaşayabilecekleri ortamlara kavuşmasını istemektedir. Satışını yapmış olduğu köpeklerimizin her daim bizim bakmış olduğumuz gibi sağlıklı bakılmasını istemektedir.
Firmamız içerisinde her cins köpek çeşidi yer almaktadır. Almak istenilen cins köpeği hakkında çeşitli bilgileri de müşterilerimize sunmaktayız ve ne amaç ile köpek almak istediklerini belirtmeleri halinde de en uygun cins hakkında bilgiler vermekteyiz. Örneğin almak istediğiniz köpek, sizler ile evde mi yaşayacak ya da çobanlık ve bekçilik için mi kullanacaksınız, tüm bu kullanım amaçlarını ve şartlarını kafanızda belirlemeniz halinde firmamız her türlü hizmeti sizlere sunmakta çeşitli bilgiler vermektedir. Tüm bunların yanı sıra satışa çıkarmış olduğumuz köpekler tüm hayvanlar gibi uzman veterinerler tarafından sağlık kontrollerinden geçmektedir ve gereken tüm aşıları yapılmaktadır. Bu sayede satıştan kaynaklanan öncelikli sorunların tümü de tarafımızdan çözülmüş hale gelmektedir ve satış sonrasında da sorumluluğumuz devam etmektedir. Köpeklerinizin eğitim almasını isterseniz eğer firmamız tarafından doğru eğitimi alabilmek için doğru ellere firmamız tarafından yönlendiriliyorsunuz. Satılık köpeklerimizin her türlü sorumluluğu ile satıştan sonra da ilgilenebilmekteyiz.
Köpeklerimizin kullanacağı tasması, veteriner kontrolleri, beslenmesi, bakımı, kalacağı yeri ve eğitimi köpeklerin cinslerine göre değişmektedir ve sizlerin de bu konuyu mutlaka takip etmeniz gerekmektedir. Satılık köpeklerimizin bu gibi tüm konuları ile ilgilenmekteyiz ve sitemiz üzerinden de köpek satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.