Golden Retriever Yavruları

  • 2015-04-21 20:49:48
  • 2984 Okunma

İnsanlarla en fazla iletişim kurabilen ve en çok bakılan evcil hayvanlardan birisi Golden Retriever cinsi köpeklerdir. Bu nedenle de en fazla tercih edilen köpeklerin başında gelir. Kısa sürede size uyum sağlayacak ve ailenizin bir üyesi olacak Golden köpeklere sahip olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.


Aşı periyodu takip edilen, sağlıklı yavru köpeklerimiz bulunmaktadır. Golden köpeklerinin genel dış görünüşleri şu şekildedir: Krem ve altın rengi arasında değişen kürke sahip bu cins köpekler güzel ve sağlam yapılıdırlar. İkincisi su geçirmeyen iki tüy tabakası vardır. Kafası uca doğru incelir, ağzı geniştir. Belirgin bir alın çıkıntısını yanında dişleri makas ısırışı ile kapanır. Gözleri koyu, göz kenarları kahverengi, burnu ise siyahtır. Kulakları düşük ve orta büyüklükte, boynu ve baldırları adalelidir. Göğüs kısmı geniştir. Uzun ve düz kuyruğunu genellikle kıvrık tutmaz.


Golden köpeklerinin karakteristik özellikleri ise şu şekildedir: Eğitimi çok kolay, uyumlu, itaatkar kendisini aileye adamış ve sportif köpeklerdir. Çok hareketlidirler ve koşmayı da çok severler. Fiziksel gücü ve aktif karakteri göz ardı edilmemeli gerekli egzersizleri yaptırılmalıdır. Eğlenceli ve neşeli olan bu köpekler genelde sorun çıkarmazlar ve evin çocuğuyla da çok iyi anlaşırlar. Genellikle kap-gel oyunlarını çok severler ve ağızlarında da bir şey taşımaya bayılırlar.


Özgüven sahibi hayvanlardır. Ancak insanlardan izole olarak kalırlarsa yaramazlık yapabilirler. Sizlerde böyle sadık ve eğlenceli bir arkadaş edinmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Köpeklerimiz sürekli veteriner kontrolü altındadır ve aşıları düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca onaylı pet pasaportlarını da çıkartıyoruz ve isteğe bağlı olarak da mikroçip takıyoruz. En sağlıklı ve tatlı Golden köpek yavruları için vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.