Sahibinden Satılık Köpekler

  • 2015-11-06 13:44:51
  • 1780 Okunma

Welsh Terrier küçük bir Airedale Terrier'e benzer. Telsi kürküyle kompakt ve Welsh Terrier sert görünüşlüdür. Belirgin kaşları, bıyığı ve sakalıyla kafası uzun, düz ve karedir. Burun kısmı kare bir bitişle sonlanır. Ağız yapısı Tilki (Fox) Terrierleri gibi incelmez. V şeklindeki kulakları öne doğru kıvrıktır. Burun siyah, badem biçimindeki gözleri küçük ve koyu renklidir. Dişler makas ısırışı ile kapanır. Kedi benzeri ayakları küçük ve yuvarlaktır. Sırt çizgisi yere paralel ve düzdür. Sert telsi kürkü siyah ve ten rengi ile gri kırçıllı olabilir. Yavrular siyah doğar. Bacaklar sırtta siyah bir ceket bırakacak şekilde zamanla açılır. Kuyruk kesiktir ve sırtta dik taşınır.Bu cinste bir köpek satın alacaksınız firmamız sizlere bir kolaylık sağlayarak direk sahibinden satılık köpekleri alabilmenize yardımcı olmaktadır. Bu şekilde alacağınız köpeklerin daha uygun fiyatlara almanız mümkündür. Bir evde köpek beslemek çocuklarınız için çok faydalıdır.
Yapılan birçok araştırma sonucu evde köpek besleyen ailelerin çocuklarının ruhsal gelişimlerinin daha iyi olduğu ortaya çıkmıştır. Ayrıca evde köpek besleyen çocukların sorumluluk duygusunu kazandıkları, köpekleri takdir etme duygularının geliştiği, öğrenme becerilerinin geliştiği ve fiziksel sağlık açısından çok önemli bir şekilde etki yaptığı görülmüştür. Ailelerin köpeklerin pis kokması ve bakımlarının zaman alarak çok masraflı olduğunu düşünerek çocuklarına almamaları ile büyük bir yanlışlık yaptıkları ortadır. Köpeklerin olumsuz yönlerinden çok olumlu yönleri olduğu araştırmalar sonucu görülmektedir. Firmamız bu durumda hizmet vererek ailelerin çocuklarına köpek satın almaları için birebir sahibinden satılık köpekleri satışa çıkarmıştır. Sahibinden satın alınan köpekler hem aile içinde olduğu için yeni bir aileye kolaylıkla alışabilir. Bu şekilde bakımı kolaylaşır. Köpek beslemek aynı zamanda ileriki yaşlarda da olumlu yönlerini görebilirsiniz. Doğuştan evlerde köpek bulunduran ailelerin çocuklarının hayvanlara karşı alerjik durumlarının çok nadir görüldüğü ortaya çıkmıştır. Aynı zaman da çocukların öz güven duygularının çok yüksek oldukları ve hayat içinde başarılı oldukları görülmüştür. Köpek beslemek her zaman olumlu sonuçları alabilmek demektir. Firmamızdan alacağınız köpeğin ailenizde edineceği yerle artık ondan kopamayacağınızı görebilirsiniz. Hem sizler hem de çocuklarınız evde beslenen köpek sayesinde daha farklı olumlu yönde davranışlar sergileyeceksiniz. Hayatınıza farklı bir renk katmak istiyorsanız firmamıza gelerek bir köpek satın almanız en doğru adım olacaktır.
Firmamızın verdiği sahibinden satılık köpekler ile hem daha uyguna alacaksınız hem de aileye daha uyumlu bir köpeğe sahip olmuş olacaksınız. Firmamızla görüşün ve evinizde bir dost edinin.