Yavru Köpek Fiyatları 2018

Yavru Köpek Fiyatları 2018

Çocuklar ve büyükler için bir tutku haline dönüşen köpek sevgisi, yavru bir köpeği alıp büyütme aşamasına kadar varıyor. Yavru bir köpek hayvan barınağından ücretsiz alınabilir ama hep yavru halde kalmayacaktır. Özellikle tek başına olan kardeşi olmayan çocuklar hayvanlara karşı çok ilgililer ve sevgi dolular.

Köpek Fiyatları Neden Birbirinden Farklıdır?

Köpeklerin ırklarına, eğitimlerine, yeme içme durumlarına ya da ev köpeği olup olmadıklarına bağlı olarak yavru köpek fiyatları 2018  tarihinde de farklılık göstermektedir. Pug cinsi olan bir köpek 13 yaşında yani yaşlı bir köpekse fiyatı 600 TL gibi düşük bir fiyat olabilirken 6 aylık pug cinsi olan köpeğin fiyatı 2800 TL olabilir. Köpek yetiştirmek isteyen bir kişi ya da çocuk alacağı köpeğin eğitim almış olmasını istemez.

Bunun için ya yavru köpek alır ya da 3 veya 4 aylık. Çünkü başkasının sahiplendiği ve eğitim verdiği bir hayvan her zaman ilk sahibinin öğrettiklerine göre eğitilmiş olacaktır. Büyümeyen köpeklerden bir tanesi de kaniş cins köpeklerdir. Kaniş cins köpek fiyatı da yine aynı şekildedir. 800 TL ile 1500 TL arasında 2 aylık bir kaniş alınabilir.

Kangal, alman kurdu ve buldog gibi köpekler büyüyen köpeklerden olduğu için yavru olsalar bile ev ortamı için uygun olmayacaklardır iki ay sonra çok büyük bir köpek olacaktır. Fiyatları ise büyümeyen köpeklere oranla oldukça yüksektir. 2500 TL ile 5000 TL arası fiyatları vardır.

Bir cevap yazın