Yavru Köpek Fiyatları

Yavru Köpek Fiyatları

Bilindiği üzere geçmişten süregelen, evcil hayvanlar içerisinde insanlar için en iyi dost, köpeklerdir. Köpekler bu anlamda sadakatleri ile de bilinmektedir. İyi bir dost canlısı köpek insan yalnızlık hissinden kurtarabilir ve her an her ne durumda olursa olsun onun yanında olur. Hele ki bir de bu köpek daha yavru iken alınıp bakılır büyütülür ve beslenirse insanla arasında mükemmel bir biçimde hiç kopmayacak bir şekilde bağ oluşmuş olur.

DOST CANLISI KÖPEKLER

Daha yavru iken alınıp büyütülen köpek, sahibini büyüdüğü zaman adeta ailesi gibi benimseyecektir. Aynı şekilde sahibi için de o köpek aile bireylerinden farksız biri haline gelecektir. Bu anlamda köpek sadakati ile de sahibinin her an yanında olacak ve asla onu yalnız hissettirmeyecektir. Peki, bu anlamda bir köpekle daha yavru iken bağ kurmak isteyen birisi için yavru köpekler ne kadarlık bir ücretle satın alınabilecektir sorusu karşımıza çıkar.

SATILIK YAVRU KÖPEKLER

Yavru köpekler için piyasada genel bir fiyat aralığı olsa da pek tabi her yavru köpeğin cinsine göre yavru köpek fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Bu anlamda en çok satılan yavru köpek cinslerinde pug cinsini örnek gösterebiliriz. Özellikle pug ve terrier yavru köpek cinslerinin fiyatlarının yaklaşık olarak 500 ila 2500 TL arasında bir değişim gösterdiğini ifade edebiliriz. Ayrıca poodle pomeranian ve chihuahua gibi farklı cinsteki köpekler de yavru iken satın alınma noktasında revaçta olan cins köpeklerdendir.

Bir cevap yazın